Bohemia Health Institut

Bohemia Health Institut je jediné plasticko estetické centrum v srdci historického města Český Krumlov. Naše služby jsou širokého rozsahu od plasticko estetické medicíny po fyzioterapii a zdravou výživu, výčet všech našich služeb naleznete v sekci Naše služby. 

Naše plasticko estetické centrum vzniklo v roce 2012 a za tuto krátkou dobu jsme rozšířili služby pro naše zákazníky a podstoupili nespočet školení pro vyšší kvalifikaci našich pracovníků.

 

Spokojení zákazníci jsou pro nás tou největší odměnou.

Bohemia Health Tým

No photo

MUDr. Andrea Pradeniaková
lékař

Ing. Alice Procházková

Ing. Alice Procházková
manažer provozu

Bc. Karel Bednařík

Bc. Karel Bednařík
fyzioterapeut
výživový poradce

Petra Bešťáková

Petra Bešťáková
zdravotní sestra
laserový specialista

Ivana Szepová

Ivana Szepová
kosmetička

 

NAŠE AKCE

Den otevřených dveří a oslava 5. výročí kliniky!

Srdečně zveme na Den otevřených dveří 24.2.2017 k 5. výročí otevření kliniky.

Bohemia Health Institut Centrum laserové a plastické medicíny, Vás srdečně zve na Den otevřených dveří 24. 2. 2017 k 5. výročí otevření kliniky.

Těšit se můžete na prohlídku kliniky, konzultaci s lékařem a kvalifikovaným personálem, celý den bude probíhat individuální odborný seminář s přírodní kosmetikou Etani a možnost získání 20%slevy na celý nákup, poradenství v oboru permanentní make-up, sleva 10% při objednání na naše služby.

Den s ETANI a seminář ETANI

K příležitosti 5. výročí kliniky a dnu otevřených dveří dne 24.02.2017, proběhne i Den s ETANI a seminář ETANI.

Bližší informace o tom, co vás čeká naleznete zde: https://www.etani.cz/zucastnete-se-akce-den-s-etani-v-ceskem-krumlove/

AKTUÁLNĚ

Volné únorové termíny plastických zákroků!

Aktuálně nabízíme poslední volné únorové termíny na plastické zákroky. Dopřejte sobě i svým blízkým bezbolestný zákrok s výborný konečný efektem. Pro volný termín kontaktujte recepci kliniky +420 776 001 919 Těšíme se na Vás, Váš Bohemia Health Tým.

Nově zakoupený epilační laser!

Nový epilační laser Lumenis LightSheer, který jsme pro Vás zakoupili je jedničkou na trhu. Nově u nás na klinice každý den k dispozici. Objednejte se již dnes, těšíme se na Vás Váš Bohemia Health Institut.

Nová metoda mezoterapie

Novinka v oblasti omlazení obličeje metodou mezoterapie! Pomocí nové dokonalé trojhrotové jehly PASKIN je učinná látka aplikovaná vždy ve stejné hloubce hned třemi body, efektivněji, rychleji a méně bolestivě. Díky tomu je výsledek efektivnější. Těšíme se na Vaši...

návštevu! Bohemia Health Institut

Novinka DOUBLYX

Představujeme Vám novinku DOUBLYX evo gel s obsahem kys. hyaluronové, vhodný k aplikaci mezoterapie v oblasti obličeje, hřebetů rukou, dekoltu či krku. Výsledkem jsou vyplněné nerovnosti a dokonale hydratovaná pokožka. Tým Bohemia Health Institut

Nejefektivnější řešení odstranění tenkých žilek

Máme pro Vás novinku na odstraněnění tenkých žilek viz. sekce přístrojové ošetření. Váš Bohemia Health Institut

Zrušení pevné linky

Pro objednávky, dotazy a jiná přání prosím volejte mobilní telefon +420 776 001 919, pevná linka byla zrušena. Děkujeme za pochopení. BHI Tým

Bohemia Health Institut

Adresa:
Vyšehrad 156, 381 01 Český Krumlov
Mobil:
+420 776 001 919
E-mail:
info@bhinstitut.cz
WWW:
http://www.bhinstitut.cz
ETANI
© SESSION 2017 Seo servis