ODESLÁNÍ

Kosmetická ošetření

 

V našem institutu používáme předně lékařskou kosmetiku Natinuel a salónní kosmetiku Etani. Ke kosmetickému ošetření  používáme vysoce kvalitní kosmetické přístroje Geneo+ a Silkpeel, slouží k nadstandartní péči o pleť, díky širokému rozsahu využití přístrojů, umíme vyřešit jakýkoliv Váš problém. Dalším oborem, kterému se věnujeme v kosmetice, je neinvazivní (bezbolestná) metoda kosmetického ošetření, pomocí Monopolární a Tripolární Radiofrekvence. Veškeré další informace o přístrojích se dočtete v sekci kosmetická přístrojová ošetření.

 

Kosmetická ošetření

Značka Natinuel je Italská kosmetika. Spojením medicíny a estetiky, umožňuje překonat zastaralý koncept běžně používané kosmetiky, při profesionální péči, a to i při domácím používání. V naší lékařské klinice, řešíme nespočet dermatologických problémů, a proto jsme tuto kvalitní lékařskou kosmetiku zařadili do nabídky. V našem institutu lze kosmetiku Natinuel kombinovat i s kosmetickými přístroji, pro ještě větší efekt.

 

 

Výsledek obrázku pro kosmetika etani

Přírodní kosmetika ETANI s 10ti letou tradicí na trhu, vyráběná na Taiwanu z nejkvalitnějších surovin, je vhodná pro každý typ pleti. Jedná se o kosmetiku nové generace s individuálním přístupem k pleti. Kosmetika ETANI a koncentráty značky Golden Time dokáží vyřešit vrásky, povadlou pleť, pigmentaci i bojovat proti prvním až pokročilým známkám stárnutí. Díky složení a přesnému postupu aplikace potřebných produktů docílíte komplexního zlepšení stavu a kvality pleti. V naší klinice vám kvalifikovaný personál poskytne veškeréinformace a individuální kosmetické poradenství. Kosmetiku ETANI zde můžete i zakoupit. Bližší informace o kosmetice najdete i na webové stránce: www.etani.cz

 

 

 

FOTOGALERIE

Bohemia Health Institut

Adresa:
Vyšehrad 156, 381 01 Český Krumlov
Mobil:
+420 776 001 919
E-mail:
info@bhinstitut.cz
WWW:
http://www.bhinstitut.cz
ETANI
© SESSION 2018 Seo servis